About Blink

Blink sjell ne Shqipëri qendrat më të mira për gjeneratën e Gamers-ave. Ç’do përkushtim i joni, vjen për ti dhënë komunitetit të Gamers-ave eksperincën më të lartë që mund të përfitohet nga lojërat. Që te realizojmë këto, kompjuterat tanë janë të pajisur me teknologjinë më të fundit. Kartat Grafike GeForce RTX 2080, e çon realizimin e lojërave në nivele të paimagjinueshme deri më sot.Aktualisht Blink, është e vetmja qendër në europë që i ka kompjuterat të pajisur me këtë teknologji. E vetmja Kartë Grafike më e mirë është ajo që gjeneron realitetin ku ne jetojmë.Por një Kartë Grafike e mirë natyrisht do Monitorin ideal për të çliruar potencialin e saj. Fatëmirësisht nga Monitorët Quad HD që gjenerojnë një Refresh-Rate prej 144Hz, bëjnë një punë të përsosur.

Kjo krijon efektin e përfshirjes totale në lojë dhe duke i dhënë lojtarëve një avantazh të paparë.Ekipet më prestigjoze në botë, përdorin këto Monitorë. Andaj nuk do të jëtë e çuditëshme kur të shihni se në sallat tona do të lojtarë dhe skuadra me standarte ndërkombëtare në ESports meqë nuk do të kenë asnjë kufizim teklonogjie në lojën e tyre.Fjalët nuk mund të transmetojnë dot emocionin dhe eksperiencën që këto mjete transmetojnë, prandaj i kemi dyert e hapura 24 orë për të gjithë, që të vini dhe ti provoni vetë. Përveç kësaj, do të gjeni një ambient energjik dhe shumë surpriza të tjera të cilat duhet eksploruar.

“Novum blandit adolescens sea te. Ea eum cetero scaevola.Ne nec dolore oblique.”

In his meis porro viris, illud imperdiet reprimique et vim. Feugiat atomorum reprehendunt vix ei, ei facete regione pri. Usu dictas imperdiet eu, in atqui aperiri intellegat sea, ut eum mutat altera principes. Te sit quaeque oportere, has modus inani ceteros ad. Impedit blandit deseruisse duo ea, ne graecis deleniti incorrupte usu. Ut mei splendide accommodare. An pri iisque meliore, eam ei splendide eloquentiam philosophia. Ne per meis eleifend electram. Ne eam porro aliquam invidunt.

Lorem ipsum dolor sit amet, voluptua iracundia disputationi an pri, his utinam principes dignissim ad. Ne nec dolore oblique nusquam, cu luptatum volutpat delicatissimi has. Sed ad dicam platonem, mea eros illum elitr id, ei has similique constituto. Ea movet saperet rationibus sit, pri autem aliquip invidunt an. Consetetur omittantur consequuntur eos et. Eleifend praesent iudicabit no mea, tollit persequeris ex pri, tota splendide voluptaria in pri. Ad per tale aliquip, ei sit viris commune albucius. Eos aliquip scaevola ut, eum alii mentitum prodesset no, his ne suas atomorum. Et numquam deleniti ponderum vis, quod error at mei. Novum blandit adolescens sea te. Ea eum cetero scaevola.

In his meis porro viris, illud imperdiet reprimique et vim. Feugiat atomorum reprehendunt vix ei, ei facete regione pri. Usu dictas imperdiet eu, in atqui aperiri intellegat sea, ut eum mutat altera principes. Te sit quaeque oportere, has modus inani ceteros ad. Impedit blandit deseruisse duo ea, ne graecis deleniti incorrupte usu. Ut mei splendide accommodare. An pri iisque meliore, eam ei splendide eloquentiam philosophia. Ne per meis eleifend electram. Ne eam porro aliquam invidunt. Minim docendi eloquentiam cum ad. Quo ea mazim ubique, ex est fuisset blandit scaevola. Qui antiopam vituperatoribus an, ea nostrud eripuit vituperatoribus qui. In eam diam nominati, per ea alia nam.

Our Achievements
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.
1st
FaceIt PUBG Tournament
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.
2nd
FaceIt CS:GO Tournament 2019
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.
3rd
CS:GO Perfect League
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.
4th
LOL 2107 Winter League
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.
blink eSport Team
Meet the Blink Esports Main Team
Newsletter
Twitter